SAKI-HIKARI MULTI SEASON S 15kg

Výrobce:
Hikari
Kód produktu:
1741929000000
Dostupnost:
Na dotaz
8 283,18 Kč
7 395,70 Kč bez DPH
Tento produkt v současné době není na skladě.
Dotaz na skladnost produktu

Denní strava pro show Koi pro použití v obdobích nižších teplot vody

Chladnější počasí, denní strava pro show Koi nabízející vynikající asimilaci, nabízí unikátní spojení výhod Saki-Hikari® a nové technologie objevené v Hikari Aquatic Laboratory. "R Extract" poskytuje chovatelům a chovatelům koi další vědecky podloženou možnost, jak udržet jejich koi ve špičkové formě.

Saki-Hikari® R Multi-Season je navržena pro použití, když je teplota vody trvale nad 12 °C (54 °F). Pamatujte, že nižší teploty vody vyžadují méně krmení. Nikdo nezná vaše koi lépe než vy. Použijte následující průvodce a vždy se vyvarujte překrmování. Nikdy nesnězené jídlo v jezírku po období krmení.

 • Nad 18°C ​​(64°F):
  Krmte Saki-Hikari® R Multi-Season 2 až 4krát denně v závislosti na úrovni aktivity vašich koi.
 • Mezi 12 °C (54 °F) a 18 °C (64 °F):
  Krmte Saki-Hikari® R Multi-Season až 4krát denně v závislosti na úrovni aktivity vašeho koi. Pro nejlepší výsledky zkuste krmit během nejteplejší část dne.
 • Mezi 5 °C (41 °F) a 12 °C (54 °F):
  Pečlivě regulujte množství krmiva na základě úrovně aktivity vašich koi a podmínek ve vašem jezírku. Zvláštní pozornost by měla být věnována tomu, aby se při této teplotě zabránilo překrmování. rozsah.
 • Mezi 5 °C (41 °F):
  Zastavte veškeré krmení. Abyste se vyhnuli snížení výhod „R extraktu“, doporučujeme Saki-Hikari® R Multi-Season nejméně 50 % z celkového zkrmovaného jídla. Saki-Hikari® diety s Saki-Hikari® R Multi-Season nabídnou nejvíce synergický efekt "R Extract" a "Hikari-Germ™".

Ideální pro všechny koi s mistrovským potenciálem jsou drženy v chladnějším klimatu nebo v obdobích, kdy teplota vody není stabilní.

Hrubý proteinHrubý tukHrubá vlákninaVlhkostPopelFosfor
min. 37 %min. 5,0 %max. 2,0 %max. 10 %max. 15 %min. 1,0 %