Hydor

Tato pokroková technologická firma byla založena panem Bresolinem a jeho ženou v Italii. Dnes je firma ceněná jako unikátní a inovativní výrobce akvarijní techniky vlastnící mnoho mezinárodních patentů. Na českém a slovenském trhu ji výhradně zastupujeme od roku 2006.

Hydor se specializuje na výrobu high-tech filtračních technologií, filtračních médií, automatických krmítek, interní a externí vytápění a širokou paletu spolehlivých a tichých čerpadel. V oboru mořské akvaristiky jsou známé a populární odpěňovače, proudová čerpadla Koralia, která byla již ve třech generacích inovována. Přináší i zcela nové produkty, které v akvaristice usnadňují procesy péče o akvárium, např. hlídače hladiny Smart Level Control, Smart Wave Controler aj.

Pod značkou H2SHOW firma vyvíjí a nabízí akvarijní dekorace se světelnými a bublinovými efekty s tradičním líbivým italským designem. Obzvláště povedené a vyhledávané jsou dekorace Earth Wonders Vulvano, Wood a Crystal, které se nabízí samostatně nebo v kompletní sadě s efekty. V nabídce jsou i menší LED světelné dekorace Earth Gems do společenských akvárií. Pro děti jsou určeny kompletní světy Lost Civilizations, které kompletně vybaví vysněné dětské akvárium.

Fotogalerie

   

Video


Certifikát