JUWEL AQUARIUM

Již dlouhá léta je firma Juwel Aquarium známá díky vysoké kvalitě zpracování, preciznosti a důkladnosti a to vše pod sloganem “Made in Germany”. Výroba interiérových akvárií se zaměřuje na stabilní produktové řady Juwel Rio, Vision, Lido a Trigon, které můžete zakoupit v černé, tmavě hnědé, bukové a bílé lesklé barvě. Tyto produktové řady jsou neustále inovovány, tak aby nabízely větší komfort, tišší a kvalitnější filtrační systém Bioflow, ale i výkonnější osvětlení High-Lite T5.

Nově firma Juwel Aquarium přichází s kompletní nabídkou setových akvárií Juwel Primo 60, 70 a 110 v černé barvě s úsporným LED osvětlením integrovaným v ochranném plastovém krytu. Jak je zvykem a standardem u firmy Juwel Aquarium akvárium je kompletně vybaveno vnitřním filtračním systémem Bioflow One s čerpadlem Eccoflow 300, Juwel topítkem 50W. Pro úplnost je řada doplněna variantou v bílé barvě - pouze u modelu Primo 70.

Při naší poslední návštěvě Macenauer.eu firmy Juwel Aquarium ve městě Rotemburgu v německém Dolním Sasku jsme měli možnost seznámit se s novou a velkou inovací, která posunuje po designové stránce produktové řady akvárií Juwel Rio a Lido o podstatný kus dál. Firma Juwel Aquarium zahájila výrobu nových skříněk SBX s čistým designem. Pro otevírání dvířek byl použit snadný systém “Push to Open”. Jako první v České republice Vám tímto přinášíme ucelenou řadu skříněk pro akvária Rio a Lido, jsou k dispozici v barevném provedení černý lesk, tmavě hnědá, dub a bílý lesk.

Juwel Rio - zjednodušený design, menší vykrojení stolku zvýrazňuje a usměrňuje pohled na akvárium, které je hlavní dominantou.

Juwel Lido - nyní nabízí zcela čistý design, skříňka kopíruje rozměry akvária a akvárium se stolkem působí celistvým dojmem.


Fotogalerie

    


Video

Certifikát