DENNERLE PLANTS

Mladší historie Dennerle Plants GmbH začala v prosinci 2017, kdy se závod Dennerle stal součástí skupiny JPS aquatic. Od tohoto znovuzrození byl vývoj charakterizován různými iniciativami k přetvoření a reorganizaci společnosti.

Skvělý týmový duch, externí podpora majitelů, potřebné investice a pozitivní přístup k budoucímu podnikání byly a stále jsou hlavní posilou toho, kde jsme dnes.

V roce 2018 Dennerle Plants začaly s vlastním ERP (Enterprise Resource Planning) systémem a získaly přímý dialog se zákazníky po celém světě. Zároveň byl realizován nový expediční areál, který je stále jedním z nejmodernějších v Evropě.

V roce 2019 Dennerle Plants začaly modernizovat techniku ve sklenících ve Vinningenu a tento projekt uzavřely v roce 2020 novými světly a závěsy v našem největším skleníku č. 5. (Je jich celkem 8!)

Na začátku roku 2021 Dennerle Plants dokončila svou vlastní identitu na trhu se zaměřením na rostliny s novou domovskou stránkou a logem specifickým pro závod.

Se dvěma kompetenčními centry (rostliny a vybavení) pod jednou značkou se může aqua komunita Dennerle těšit na světlou budoucnost.

Fotogalerie

  

Video