Ostrov Tioman se nachází 45 kilometrů od jihovýchodního pobřeží Malajského poloostrova v Jihočínském moři. Na hornatém ostrově se nachází mnoho středně až rychle tekoucích řek, největší z nich je 15 metrů široká. Vodní toky jsou kryty závojem deštného pralesa, řeky stékají z vrcholků kopců kamennými koryty řek, které jsou častokrát přehrazeny velkými balvany a vytváří menší vodopády, kaskády a tůně... 

13.10.15

Opakovaně se mě na prodejně Zoo Panda Olomouc ptáte, co je to za teploměr? Rád bych tyto dotazy uvedl na pravou míru. Jedná se o Seachem Ammonia Alert, dlouhodobý test (funguje nejméně 1 rok) na jedovatý amoniak NH3 (triviální název = čpavek).


Co to je amoniak NH3 (čpavek) a co způsobuje?

Amoniak (čpavek) je bezbarvý, štiplavý plyn rozpuštěný ve vodě a je silně toxický pro ryby. Poškozuje jim sliznice a žábry. Ryby následně hynou udušením - syndrom dušení a lapání po vzduchu u hladiny.

21.03.18

Výroba nových dekorací BACK TO NATURE bude zahájena v průběhu února 2019. Očekáváme první dodávku v březnu. 

 

Velkoobchodně zastupujeme BACK TO NATURE na Českém a Slovenském trhu již déle než 20 let. Rádi Vám pomůžeme s výběrem vhodného přírodního pozadí a dekorací do Vašeho akvária. Novým obchodním partnerům a aranžérům akvárií nabízíme výhodné obchodní podmínky. 

08.02.19 - 31.10.20

V tomto novém článku, přinášíme několik tipů jak se postarat o vaše akvárium během dovolené, aby rybičky a rostlinky během vaši nepřítomnost přežili bez úhony. 

27.06.19

Na našem e-shopu si nyní můžete zakoupit nové CO2 hnojící sady od německého výrobce Dennerle. Vybrat si můžete z několika typů pro velikosti akvárií do 200, 400 a 600 litrů rozdělených do kategorií Start, Power a Night a dále také dělených na klasickou a speciální edici. V nabídce máme také sadu FLEX, která nedisponuje tlakovou láhví.

13.11.20

Ovládejte svoje akvárium na dálku, ať už jste na dovolené či v práci. Stačí pár kliků na vašem chytrém mobilu a vše je zařízeno – od krmení rybiček až po změnu teploty vody. To vše můžete sledovat pomocí Smart kamery od Juwelu!

Neváhejte, teď je nejlepší čas na nákup SMART PRODUKTŮ ještě z jednoho důvodu, Vánoce se totiž kvapem blíží a dárek v podobě chytrého akvaristického zařízení jistě udělá radost.

Na našem e-shopu si můžete vybrat z množství chytrých produktů. Od automatických krmítek až po akvarijní kamery nebo chytré osvětlení.

05.12.22