HOBBY

Firmu Dohse je na trhu již více jak 60 let a nabízí široký sortiment produktů pro akvaristiku a teraristiku (značky Hobby Aquaristik & Terraristik a značku Dupla, Dupla Marin).   

Je známá díky široké paletě praktického příslušenství, jako jsou vzduchovací kamínky, propojovací armatury, škrtítka, přísavky, propojky a jiné praktické doplňky, bez kterých se v akvaristice neobejdeme. Mezi další úspěšné výrobky patří léčiva, rostlinná hnojiva, filtrační média a technika. V nabídce jsou přístroje pro automatizaci akvarijní techniky, krmítka a vytápění akvárií.  

Pro teraristiku nabízí jeden z nejširších sortimentů substrátů, přináší skvělý koncept osvětlení s vysoce kvalitními světly s podílem UV-A a UV-B záření, dekorace přírodní i umělé vč. jedinečných úkrytů, měřící a regulační techniku a mnoho drobností, která jsou potřeba.   

Každoročně představuje více než 150 nových produktů. Aktuální nový sortiment, který máme skladem si můžete prohlédnout v aktuálním katalogu, který je na našich stránkách ke stažení.  

Firmu Dohse velkoobchodně zastupujeme na Českém a Slovenském trhu již mnoho let.

Fotogalerie

   

Video

Certifikát