EHEIM

Firma EHEIM vylepšila, významně rozšířila a automatizovala svoje výrobní a skladovací kapacity a díky tomu v letošním roce postupně představí mnoho nových a zajímavých produktů, se kterými bychom Vás rádi nyní jako první představili. Vypravili jsme se do centrály a výrobní haly firmy EHEIM sídlící ve městě Deizisau, abychom se s veškerými inovacemi a novinkami blíže seznámili. Při příležitosti výstavy INTERZOO budou tyto produkty uvedeny a během června budou postupně distribuovány a zařazovány do naší velkoobchodní nabídky Macenauer.eu. Pojďme se na jednotlivé produkty a produktové řady blíže podívat.

Zaostřeno na zahradní jezírka

Již více než 50 let se firma EHEIM řadí k průkopníkům v oblasti moderní filtrační technologie a svým významem patří k absolutní světové špičce. V oblasti optimálních filtračních systémů, technického zařízení a širokého výběru příslušenství je v čele inovačního vývoje a stále udává jeho směr. Technologie firmy EHEIM umožňuje vytvářet dokonalé přírodní prostředí a proto je také používána k přeměně zahradních jezírek ve vysoce funkční a spolehlivě fungující biotopy. Hlavním cílem a myšlenkou firmy EHEIM je co nejvíce usnadnit péči o jezírko. Z tohoto důvodu byla představená zcela nová linie produktů pro zahradní jezírka nabízející od techniky přes krmiva až po přípravky na úpravu vody. Všechny produkty se snadno používají a jsou zároveň pokročilé nároky. Jedinečná záruka 7 let ukazuje, co je naším cílem: definovat vysoké standardy při péči o zahradní jezírko.

Významné Inovace a vylepšení v akvaristice

Tvůrčí přístup v oblasti akvaristiky musí být stále v souladu se zásadou těch nejvyšších nároků, jež jsou aplikovány z hlediska ochrany chovaných ryb. Abychom tyto nejvyšší nároky splnili je nezbytné brát v úvahu zvláštní charakteristiku různých biotopů, nutnost udržet stálou kvalitu vody a zaručit ten nejvyšší stupeň technické spolehlivosti. Firma EHEIM představuje nový EHEIM nano shrimp 35 set s inovovanou půdní filtrací a širokým příslušenstvím pro krevety. Novinkou je také akvárium EHEIM Nano Marine 35 vybavená veškerou potřebnou technikou. Samostatně lze zakoupit odpěňovač Nano marine skim. Rapid Cleaner je příslušenství, které ocení mnoho akvaristů a využijí jeho praktických vlastností při čištění akvária. Rapid Cleaner má výměnné praktické nástavce, které lze kdykoliv vyměnit a později i dokoupit.

Akvarijní sety - zaostřeno na inovace v oblasti LED osvětlení

Významným vylepšením v letošním roce projde většina produktových řad akvarijních setů a interiérových akvárií EHEIM. Akvarijní sety Aquastar a Aquapro budou nově osazeny LED osvětlením, do této línie akvárií přibude set pro začínající mořské akvaristy, navíc vybaven patřičným odpěňovačem a proudovým čerpadelm. Edice interiérových akvárií EHEIM Vivaline pozmění svůj design, do nejvyšší produktové línie EHEIM Incpiria bude nově zařazen akvarijní komplet o objemu 600 litrů. Mořská varianta bude dodatečně vybavena LED osvětlením.


Fotogalerie

    


Video


Certifikát