AQUAEL

je na celém světě známá a uznávaná firma. Již 34 let nabízí hobby chovatelům moderní techniku a příslušenství pro akvária a zahradní jezírka. Její historie sahá až do roku 1984, kdy vznikla první technologická dílna založená současným majitelem panem Januszem Jankiewiczem. Během tohoto období urazila firma dlouhou cestu až k dnes fungujícím dvěma výrobním závodům s celkovou plochou více než 25 000 m2, zaměstnává 600 zaměstnanců, kteří mají k dispozici nejmodernější výrobní technologie.

AQUAEL kromě vynikající pověsti, kterou má u spotřebitelů, nepřestává překvapovat dalšími inovacemi, předbíhá konkurenci a dokazuje, že to co je pro ostatní pouhým snem, je pro něj na dosah.

V nabídce firmy AQUAEL jsou všechny druhy akvarijních filtrů: vnitřní, vnější kaskádové a kanistrové, vzduchovacích motorků a nejmodernější generaci akvarijních topítek řízených elektronicky. Samostatnou kapitolou je široká nabídka LED osvětlení zahrnující svítidla trubicová RETROFIT LED - Sunny a Plant s redukcí pro použití v T8, T5 osvětlovacích tělesech, široká paleta plochých osvětlení LEDDY SLIM LED - Sunny a Plant pro náročné uživatele a novou generaci LEDDY SLIM LED LINK s možností ovládání přes Smartphone pro nejnáročnější klientelu.

Akvarijní technika nejnovější generace značky AQUAEL se vyznačuje dlouhou životností, tichým chodem a spolehlivostí. Sortiment zn. AQUAEL zahrnuje několik řad akvarijních setů a interiérových akvárií. Jejich přednostmi jsou: moderní design, kompletní vybavení, moderní LED osvětlení a účinné a tiché filtry a topítka. 

FOTOGALERIE

VIDEO