SCHEGO

SCHEGO, Schemel & Goetz GmbH byla založena již v roce 1949. Výrobky této firmy, jsou známé nejenom v oblasti akvaristiky, ale i v odvětví průmyslu a vědeckých laboratoří, kde tyto výrobky procházejí vysokou zátěží a musí být velmi spolehlivé s minimálními požadavky na údržbu. To je pro nás akvaristy ta nejcennější reference, jelikož chceme mít jen ty nejlepší a nejodolnější produkty.   

Akvárium si pořizujeme nejčastěji do domácnosti, pro toto užívání vyvíjí firma SCHEGO extrémně tiché a výkonné vzduchovací motorky prima, ideal, optimal a M2K3. Pro akvaristy profesionály je naopak dobrou zprávou stabilní výkon a bezúdržbové zacházení. To platí i o titanových topítkách, které se ani při každodenní manipulaci nerozbijí.  

Firma SCHEGO vyvinula jedinečné vzduchovací motorky na bateriové připojení 12 V DC (optimal electronic, Triumpf Extra electronic, M2K3 electronic) pro použití všude tam, kde není k dispozici elektrická síť. Tyto motorky se velmi osvědčují například pro rybáře, kteří potřebují převážet živé nástražní rybky. V akvaristice se dají velmi snadno použít pro přepravu ryb a živého krmiva. V neposlední řadě také při výpadku elektřiny jako nouzové vzduchování. Motorek snadno připojíte k cigaretovému zapalovači anebo na samotnou (auto)baterii. Motorek je možno provozovat i dlouhodobě, například při zapojení do obvodu, kde jsou solární panely.  

Firma SCHEGO vyrábí také mnoho produktů pro použití v zahradních jezírkách. Titanová topítka společně s automatickým spínačem nastaveným na 0°C, zajistí přežití okrasných ryb v jezírku. V nabídce je také outdoorový vzduchovací motorek GTD 250, který lze snadno instalovat a používat po celý rok.  

Specialitou výrobce je osvětlení SCHEGO LUX -- spot, light, air.

Fotogalerie

    

Video

Certifikát