HIKARI

Kamihata Fish Industries, výrobce krmiv Hikari se již dvanáct desetiletí zabývá nejen výrobou krmiv, ale také současně šlechtěním okrasných studenovodních a tropických ryb. Na základě těchto dlouholetých zkušeností i s velkou rodinnou tradicí, nabízí ty nejkvalitnější a nejvybranější krmiva, která jsou v současné době na světovém trhu. Dosažení takového postavení je podloženo mnohaletými vlastními vědeckými výzkumy a  průzkumnými expedicemi spojenými se studiem výživy ryb v jejich biotopních podmínkách po celém světě.  

Získané poznatky jsou intenzivně zkoumány týmem vědců z vývojových laboratoří Hikari. Nově objevené poznatky se testují na světově proslulé farmě Yamasaki Koi a získávají se tak naprosto originální důležité informace, které monitorují jak charakteristiku růstu ryb, tak i výsledky zbarvení a zdravotní stav jednotlivých druhů ryb.

Firma se opírá o přímé zkušenosti se šlechtěním, chovem ryb. Vědecké  poznatky, které takto získává, umožňují zřetelně zmapovat metody vedoucí k neustálému zdokonalování krmiv. Ve výrobě jsou využívány nejmodernější technologie a zařízení, z nichž některá jsou naprosto exkluzivní, unikátní a patentově chráněná. 

Značka Hikari má natolik dobrou reputaci a pověst i rozmanitý tvůrčí potenciál, že jí NASA vyzvala k vývoji a výrobě speciálního krmiva určeného pro experimenty s rybami chovanými v raketoplánu na oběžné dráze.

Stejný tvůrčí aspekt byl využit u všech následujících typů krmiv, které byly uvedeny na celosvětový trh.

Fotogalerie

   

Video

Certifikát