SEACHEM

Značka Seachem Laboratories patří mezi nejprodávanější akvarijní chemii vůbec. Jedná se o špičkové přípravky, které často nemají konkurenci. Důvodem je neustálý vývoj nových a stávajících produktů v našich laboratořích.

I proto se přípravky značky Seachem pravidelně umisťují na předních příčkách v soutěžích o nejlepší produkty určené pro mořskou a sladkovodní akvaristiku. Ač jsou všechny naše přípravky na špičkové účrovni, tak jsou také cenově velmi dostupné. Je to z toho důvodu, že si zakládáme na koncetraci našich výrobků. Zjednodušeně tak nenakupujete přípravky smíchané s vodou, ale koncetrované produkty, které Vám vydrží o mnoho déle. Naše přípravky jsou díky neustálému vývoji velmi účinné, takže postačuje dávkování v malém množství.

Značka Seachem Laboratories je na trhu již více než 35 a naleznete ji ve více než 60 zemích po celém světě! Což je důkaz o jejich kvalitách. Všechny produkty jsou vyráběny na území USA, odkud značka také pochází.

Sídlo firmy a laboratoře jsou situovány ve státě Georgia (USA). Firma Seachem je jedním z největších producentů akvarijních přípravků na světě a to díky zřejmě nejlepší a nejschopnější výzkumné laboratoři v oboru. Své výrobky tak dodáváme do více než 60 zemí světa. Tým biologů vyvíjí přípravky pro mořská a sladkovodní akvária.

Proč jsme lídrem na trhu?

Každý výrobek byl vyvinut v laboratořích firmy Seachem. Nejedná se však na rozdíl od konkurence pouze o chrlení výrobků stejných jako všechny ostatní.

Naprostá většina z nich funguje na zcela jiných chemických principech než konkurence a co je podstatné – fungují LÉPE! Zakládáme si na vysoké koncentraci svých výrobků, které tak vydrží daleko déle. Např. Seachem Prime 250ml vydrží 10x déle než konkurenční přípravky na úpravu vody díky 10x nižšímu dávkování, přesto je pouze lehce dražší. Cenová úspora je tak výrazná.

Mnoho z výrobků nemá konkurenci vůbec nebo byly na trhu jako první a teprve následně zkopírovány. Nedosažitelný pro konkurenci je například produkt Purigen nebo Pristine. Nápad s tekutým uhlíkem Excel pro rostliny byl také objeven v laboratořích Seachem a následně více méně kopírován.

Je pro nás důležité vzdělávat své zákazníky a o svých produktech sdělovat naprosto vše. Jen kombinací kvalitního produktu a znalostí, jak dané přípravky nejlépe používat, lze dosáhnout dokonalého výsledku.

Všichni biologové pracující v laboratořích Seachem jsou zároveň zapálenými akvaristy a své poznatky tak získávají v práci i doma po ní.