CIANO

Ciano je značka vycházející z historických kořenů průmyslové jednotky a týmu, který více než dvacet let díky své kvalitě a inovacím vytvářel a vyráběl slavné značky pro rybářský trh jako Aqua, Nexus Pure nebo Emotions.

Společnost CIANO, specialista na chov ryb, poskytuje různé řady akvárií, filtrací, osvětlení, doplňků a dekorací, které těží z nejnovějších technologických inovací a garantují, že je může nabídnout jen velká značka.

Tým Ciano® je obdařen dlouhou historií a strukturou výroby a zásobování známou jako „Lean“. Posláním společnosti Ciano® je rozvíjet vášeň pro akvária nabízející integrovaná řešení, která usnadňují používání a údržbu akvária a zajišťují účinnou podporu života rostlin a ryb pomocí kvalitních produktů.

Ciano® má produktové řady Aqua, Nexus Pure®, Emotions®, Tartarium®, My Aquarium, CF®, spotřební materiál Ciano® a CLA.

Distribuční sortiment CIANO® je realizován prostřednictvím sítě specialistů na akvaristiku, prostřednictvím renomovaných partnerství s distributory a zavedených na hlavních trzích. Přímá spolupráce s těmito partnery je zárukou rychlé reakce, flexibility a technické odbornosti, aby co nejlépe vyhovovala potřebám každého trhu.