HIKARI Krmivo SAKI-HIKARI R BALANCE M 2KG

Výrobce:
Hikari
Kód produktu:
1741313000000
Dostupnost:
Na dotaz
1 147,65 Kč
1 024,69 Kč bez DPH

Profesionální každodenní strava nabízí jedinečné spojení výhod Saki-Hikari® a nové technologie objevené v Hikari Aquatic Laboratory.

"Saki-Hikari® R" nabízí unikátní spojení výhod Saki-Hikari® a nové technologie objevené v Hikari® Aquatic Laboratory. "R Extract" poskytuje chovatelům a chovatelům koi další vědecky podloženou možnost, jak udržet jejich koi ve špičkové formě.

Pro dosažení nejlepších výsledků používejte Saki-Hikari® R, když je teplota vody trvale nad 18°C ​​(64°F). Pamatujte, že čím aktivnější jsou vaši koi, tím více výživy vyžadují a nižší teplota vody vyžaduje méně krmení. Nikdo nezná vaše koi lépe než vy, použijte následující jako vodítko a vždy se vyvarujte překrmování. Nikdy nenechávejte v jezírku nesnězené jídlo po období krmení.

  • Nad 18°C ​​(64°F) - Krmte Saki-Hikari® R 2 až 4krát denně podle aktivity koi.
  • Pod 18°C ​​(64°F) - Pečlivě regulujte množství krmiva na základě úrovně aktivity vašich koi a podmínek ve vašem jezírku. Pro krmení v chladnějším počasí vyzkoušejte Saki-Hikari® Multi Season™ s trávicími vlastnostmi, které z něj dělají vynikající volbu pro teploty vody, které jsou trvale příliš nízké na krmení jakékoli jiné stravy Saki-Hikari®.

Aby nedošlo ke snížení výhod „R extraktu“, doporučujeme, aby Saki-Hikari® R netvořilo méně než 50 % z celkového zkrmovaného jídla. Používání pouze Saki-Hikari® diet s Saki-Hikari® R nabídne nejvíce synergický efekt "R Extract" a "Hikari-Germ™".

Hrubý proteinHrubý tukHrubá vlákninaVlhkostPopelFosfor
min. 40 %min. 6,0 %max. 3,0 %max. 10 %max. 15 %min. 1,0 %