ZETLIGHT

Hong Kongská firma se specializuje na designování, vývoj a výrobu nejvíce pokrokových akvarijních LED osvětlení pro profesionály a hobby akvaristy. Tato excelentní LED světla za přijatelnou cenu jsou určena pro sladkovodní, mořská a reefová akvária. Zetlight pokroková LED světla (např. LED Lancia + wifi adapter + Control display) umožňují simulovat mnoho denních a nočních režimů zahrnující východ slunce, denní a polední světlo i západ slunce. Nabízí i speciální automatické režimy oblačnost a bouřku, které je možné předvolit. Lze simulovat i jednotlivé fáze měsíce, díky jeho svitu se synchronizuje rozmnožování mnoha (mořských) organismů. Výhradní zastoupení a servis firmy Zetlight v České a Slovenské republiky jsme zahájili od 1. ledna 2016.

Výzkum a vývoj

R&D oddělení je obsazeno profesionálními designery a inženýry, kteří neustále vyvíjejí a zdokonalují akvarijní osvětlení. Přinášejí do oboru akvaristiky nové poznatky a postřehy, zdokonalují jednotlivé díly, včetně LED čipů, které jsou oproti konkurenci velmi stabilní, výkonné a úsporné.

Výrobní proces

Výroba probíhá ve velkokapacitních halách na ploše přesahující 32 000 m2, proces je plně automatizovaný a zahrnuje výrobní linky LED čipů, samostatné linky výroby a kompletace akvarijních LED světel a finální balení produktů. Ve výrobní procesu jsou použity nejpokrokovější postupy a výbavu tvoří nejmodernější výrobní zařízení.

Testovací oddělení

Oddělení testování produktů je obsazeno talentovanými inženýry pod dozorem vedoucích technických pracovníků z oddělení vývoje. K testování využívá nejmodernější zařízení, aby bylo zajištěno, že jsou výrobky v nejvyšší jakosti a v souladu s mezinárodními standardy.

Kontrola kvality

Oddělení kontroly kvality drží nejvyšší úroveň dokonalosti výrobku díky 100% kontrole během výrobního procesu. Kontrola je prováděna na vstupu, během výroby i při finalizaci produktu. (IQC, IPQC, OQC a FQC).

Poprodejní servis

Zetlight akceptuje standardní evropské záruky (24 měsíců) a ustanovuje autorizované servisní středisko pro Českou a Slovenskou republiku pro záruční a pozáruční opravy firmu Jaroslav Macenauer, Ing. - AKVARIUM, Bláhova 312, Ostřešany, CZ.

Zetlight pouze neprodávají akvarijní LED světla, ale nový životní styl.

Fotogalerie

    

Video  

   

Certifikát