HIKARI Coralific Delite 35 g

Výrobce:
Hikari
Kód produktu:
1725403000000
Dostupnost:
Na dotaz
140,27 Kč
115,92 Kč bez DPH
Tento produkt v současné době není na skladě.
Dotaz na skladnost produktu

Coralific Delite ™ je revoluční strava, která byla vyvinuta speciálně pro korály a jejich jedinečné nutriční potřeby a nabízí dva způsoby krmení; „Targeted Gel Feeding“ přímo na ústí specifického korálu nebo „Squirt & Go ™ Feeding“, které umožňuje korálovým polypům zachytit potravu ve vodním sloupci, jako by to bylo v zooplanktonu.

  • Obsahuje potřebné živiny, které inverzně vyžadují; stopové prvky, proteiny, vitamíny a astaxantin pro zářivé zbarvení.
  • Fyzikální vlastnosti podobné plovoucímu zooplanktonu. Na rozdíl od jiných krmiv práškového typu se Coralific Delite ™ nerozpustí rychle ani nezakalí vaši akvarijní vodu.

ideální pro:

Měkké korály jako jsou stromově se větvící korály (Litophyton, Nephthea a Capnella), vějířky filtrující rournatci (Knopia, Clavularia), laločnice rodu Sarcophyton, Sinularia, rohovitky rodu Pseudopterogorgia, Briareum a jiné měkké korály s malým ústním otvorem.

Krmení:

Cílené krmení gelem

Smíchejte dva díly vody k jednomu dílu Coral Delite, aby se vytvořil gel. Počkejte 3 minuty, dávkujte kapátkem v blízkosti korálu, který chcete krmit. Ideální pro mnoho LPS a sasanky s větším otvorem pro krmení.

Squirt & Go krmení

Smíchejte čtyři díly vody k jednomu dílu Coral Delite. Vznikne tekutá směs s nízkou viskozitou se smetanovou texturou. Použijte kapátko a pomalu dávkujte v blízkosti korálu, který má být krmen. Viskozitu směsi lze upravit přidáním nebo ubráním dílu vody.