The Happy Animal Planet Pivo pro psy Snuffle kuřecí 25 cl, plechovka

Výrobce:
The Happy Animal Planet
Kód produktu:
5430002994031
Dostupnost:
Na dotaz
62,20 Kč
55,54 Kč bez DPH

ZDRAVÉ PIVO PRO PSY

Pivo pro psy Snuffle je osvěžující nápoj pro Vaše čtyřnohé miláčky. Jeho vynikající chuť s nádechem hovězího a kuřecího masa budou Vaši psi prostě milovat.

Pivo pro psy Snuffle se skládá z vysoce kvalitních ingrediencí, které jsou zároveň používány u produktů k lidské spotřebě. Díky tomuto nápoji bude mít Váš pes zajištěný pitný režim po celý rok.

Proč právě pivo pro psy Snuffle?

Psi jsou mnohem chytřejší než my. Jdou se napít, až když mají žízeň. Pokud bychom to samé dělali my, nezůstali by tu žádné hospody ani bary. Někdy se však stává, že mohou být psi po tom veškerém honění koček a aportování dehydrovaní.

Nejedná se pouze o odměnu, kterou si pes zaslouží, pivo Snuffle je pro vaše miláčky zkrátka dobré. Pokud se Váš pes bláznivě nedopuje banány nebo čočkou, pivo Snuffle je nejlepší možná alternativa pro příjem vitamínu B.

Co je pivo Snuffle vůbec zač?

Snuffle je zkrátka zdravé pivo pro psy. Dobře, je to pivo v nepravém slova smyslu. Samozřejmě se nejedná o pravé pivo. Neobsahuje vůbec žádný alkohol, navíc není šumivé. (Kdo by taky chtěl opilého a krkajícího psa?)

Ale emocionálně se o pivo určitě jedná. Pivo pijeme s našimi přáteli při sdílení společných chvil, i těch nejlepších momentů. Bavíme se, diskutujeme a někdy i všichni společně brečíme. Právě pivo je součástí toho všeho.

Odteď můžete všechno toto nadšení sdílet i s Vaším čtyřnohým miláčkem. Hovězí či kuřecí pivo Snuffle obsahuje extrakt z ječného sladu, minerální oleje, vitamín B a další dobroty, které si vaši miláčci oblíbí. Stejně tak jak to máte Vy s vaším oblíbeným pivem. Jen to nejlepší je pro Vaše psy dost dobré. Pivo pro psy Snuffle se vařilo společně s přísadami, které jsou rovněž užívané ve výrobcích k lidské spotřebě.

Jak se toto pivo pije?

Nejlepší je za pokojové teploty. Otevřete plechovku a trošku piva nalijte do misky pro psy, poté zatřepte s plechovkou, aby extrakty obsažené v pivu dostaly správnou texturu. Následně pomalu nalijte protřepanou část piva do misky, dostanete pěnu jako v opravdovém půllitru. Vaši miláčci tak mají zdravé a chuťově výborné pivo.

Jak často mohou psi dostat toto pivo?

Tento lahodný nápoj mohou mít klidně každý den.

Může můj pes vypít celou plechovku?

Pro střední plemena (např. Laborador) je vhodná 1 plechovka denně. Velké plemena mohou vypít 2 plechovky denně. Malá plemena naopak pouze půl plechovky denně.

Tak na zdraví!