Easy Life Multicura 1 000 ml

Easy Life Multicura 1 000ml na 12 000l

Výrobce:
EASY LIFE
Kód produktu:
8715837040084
Dostupnost:
Na dotaz
1 210,00 Kč
1 000,00 Kč bez DPH

MULTICURA

  • Kombinovaný širokospektrální přípravek
  • Cíleně likviduje vice než 20 druhů onemocnění ryb,
  • především plísně, kožní problem, parazity, záněty,
  • bakteriální napadení tlam (flexibacter), ploutví a
  • ocasních ploutví, vodnatelnost, neonkovou nemoc,
  • záněty kůže a žaber.
  • Napomáhá rychlému hojení ran. Chrání sliznice.

Easy Life Multicura je obzvláště účinný širokospektrální přípravek proti většině vyskytujících se chorob okrasných rybek ve sladkovodních akváriích. Zvláště účinný je proti plísním, parazitům na kůži a žábrách, infekcím sliznic atd. Urychluje hojení ran. Chrání sliznice. Podporuje rozmnožování a růst akvarijních rybek.

Easy Life Multicura léčí více než 20 příznaků nemocí, především plísně, povlaky a zákaly kůže, parazity, sněť, záněty, bakteriální infekce, rány a jiné.

Návod k použití:

Před použitím protřepat! Odstavte UV lampu a oxydátor. Z filtru odstraňte aktivní uhlí, iontoměniče a případné další absorpční materiály. Během používání dobře větrejte.

Doporučené dávkování: 1. den 40 kapek /50 l vody v akváriu. 2. den a 3. den 20 kapek/ 50 l vody v akváriu (20 kapek = 10 ml).

Preventivní dávkování: Pokud přidáváte do akvária nové rostlinky nebo rybky - jednorázově 40 kapek (= 2 ml)/50 l vody v akváriu. Předejdete tak infekcím.

Dávkování pro rozmnožování a odchov: Každý týden 20 kapek/50 l vody v akváriu. Zabráníte tak napadení jiker plísněmi i možným problémům v růstu.

V těžkých případech chorob přidejte první den léčby dvojitou dávku (80 kapek/50 l vody). Produkt je absolutně bezpečný pro biologický filtr. Netoxický, i v případě předávkování. Může být kombinován s přípravkem Easy Life Anti-Spot. Přečtete si v tomto případě nejdříve příbalový leták. Kombinace s jinými přípravky je vyloučena.

Po ošetření vyměňte vodu. Abyste odstranili zbytky produktu, použijte poté dvojitou dávku přípravku Easy Life Flüssiges Filtermedium (Tekuté filtrační médium). Výrazně se zvýší kvalita vody a ryby se uzdraví rychleji.

Přípravek uchovávejte s příbalovým letákem v originálním balení při pokojové teplotě mimo dosah dětí a domácích zvířat. Nepoužívejte k léčení zvířat určených ke spotřebě.

100 ml/1200 l vody