BACK TO NATURE Pozadí Modul L Basalt/Gneiss, 50x45x11 cm

Výrobce:
Back to Nature
Kód produktu:
5103000057000
Dostupnost:
Na dotaz
2 470,86 Kč
2 042,04 Kč bez DPH

Tento modulový systém se skládá ze 13 kamenů různých velikostí a tvarů. Pomocí těchto rozličných kamenů je možné navrhnout a připravit individuální tvar pozadí dle Vašeho přání, a to včetně jeskyní a zářezů.

Unikátní akvarijní pozadí „Back to Nature“ bylo poprvé představeno na výstavě Interzoo v Norimberku v květnu 1994. Toto pozadí vyvolalo díky absolutně věrnému a přirozenému vzhledu enormní zájem.

Všechna pozadí „Back to Nature“ jsou vyrobena ze speciální polyuretanové směsi. Tento základní materiál v kombinaci se speciální metodou vybarvování zajišťuje prakticky neomezenou dobu životnosti v akváriích, a to bez negativních změn. Materiál je resistentní nejen proti obvyklým dávkám léčiv, ale i jiných profylaktických prostředků obsahujících látky jako methylenová modř nebo malachitová zeleň. Tato pozadí neovlivňují jakýmkoliv způsobem kvalitu vody a nemají tak vliv ani na zdraví chovaných akvarijních ryb. Jsou tak odolná, že mohou být bez obav používána i v mořských akváriích.

Tato jedinečná pozadí jsou navíc i praktická - jsou připravena pro ukrývání akvarijní techniky, jako jsou topítka nebo čerpadla.