AQUAEL UltraScape set 60, 60x30x36 cm, snow

  • Objem akvária: 64,8 l
  • Rozměry akvária: 60x30x36 cm
  • Osvětlení: 2x14W Plant, 2x14W Sunny D&N
  • Tloušťka skla: 6 mm
  • Typ skla: Opti
Výrobce:
Aquael
Kód produktu:
5905546327572
Dostupnost:
Na dotaz
5 973,61 Kč
4 936,87 Kč bez DPH

Akvarijní sety UltraScape Set byly vytvořeny s ohledem na nadšence a navrženy ve spolupráci s profesionálním aquascaperem Michałem Adamkem. Sestavy se vyznačují ideálními rozměry, uznávanými aquascapery, harmonickými proporcemi a estetickými doplňky. Sklo Opti, otevřená nádrž ze silného skla, která nevyžaduje další výztuhy, nastavitelný stojan s osvětlením Leddy Tube a neobvyklý design jsou jen některé z předností sady UltraScape Set.

Sety také obsahují elegantní vyhrazenou lampu vybavenou vyměnitelnými osvětlovacími moduly Leddy Tube. Jednou z jeho výhod je možnost výměny jednotlivých prvků, nikoliv celé lampy. Lampa byla umístěna na estetickém rámu s nastavitelnou výškou. Doplněním kabelové omotávky jsme se ujistili, že vzhled sady byl propracován do každého detailu. Sada obsahuje také podložku do akvária.

Dokonalé proporce nádrží UltraScape Set umožňují vytvořit jakékoli uspořádání, experimentální i založené na klasických pravidlech. Transparentní silikon, smykový spoj, leštěné, broušené hrany a přesné spojování skla tvoří důležitou povrchovou úpravu nádrží prémiové třídy.